Jdi na obsah Jdi na menu
 


BattleKnight

www stránka:www.battleknight.cz

Chrabří rytíři na koních, šermířské souboje, při nichž odlétávají zlatavé jiskry, středověké hrady opletené temnými tajemstvími a tak dále. V BattleKnight se setkáte se všemi typickými znaky středověku, avšak dostanete i něco navíc. Více v následující recenzi!

Pakliže si s narůstajícím zděšením uvědomujete, že BattleKnight je dalším produktem zahraniční stáje Gameforge, vaše obavy jsou bohužel zcela namístě. Ale nebudeme hned malovat čerta na zeď, vždyť i v tomto titulu najdeme nějaké ty plusy. Naneštěstí pro něj, minusové aspekty převažují...

Ti z vás, kteří již měli tu čest seznámit se s BiteFightem, jistě po nalogování do BattleKnightu poznají mnoho podobných věcí. Můžete si kupovat nové vybavení a přetvořit tak rytíře k obraz svému. Můžete si také pořádně zabojovat, přičemž zde se vám dokonce zobrazí vcelku povedený videozáznam souboje. Samozřejmostí je vylepšování svého úkrytu, avšak tentokrát vás neochrání jen před nepříteli, jednotlivé jeho„vylepšovátka“ dokáží zlepšit i normální atributy. Jenže tyhle věcičky můžete stavět pouze při prémiovém účtu...

Mimo výše uvedené činnosti můžete nově i plnit úkoly, chodit na loupežnické výpravy a dokonce se ke slovu přihlásí i toliko oblíbený rytířský souboj. Možností to přesto není mnoho a ve finále je to znát. Všechny z nich většina kovaných hráčů webovek zná, tudíž nic nového pod sluncem (nutno však podotknout, že Battle Knight byl v první vlně titulů, jež u nás odstartovaly masivní hraní webových her, takže se příliš neopičí po ostatních).

Ještě před zhruba rokem byl BiteKnight hitem. Jenže potom začalo hráče unavovat neustálé opakování stále těch samých věcí a opustili jej. Někomu se může zdát hodnocení příliš tvrdé, jenže když se na věc podíváte kolem a kolem, nic jiného vám ve výsledku ani vyjít nemůže. Zkrátka tento titul nemůžu doporučit, a to ani v tom případě, že byste byli zarytým fanoušky rytířů, neboť: „něco tomu prostě chybí“. V tomto případě raději sáhněte po KnighFigt.
  • + rytíři
  • + videozáznam souboje
  • + turnaj
  • - nudné
  • - málo možností
  • - pořád to samé
  • - premiový účet
  • - chybí tomu šmrnc
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář